Turkey Tours

Türkiye
Turları

Eskişehir

Eskişehir

Tur Programı

Odunpazarı Evleri'nin arasındaki sokaklarda yürümeli ve çarşıda lüle taşıyla yapılan eserleri görmelisiniz. Eskişehir'in meşhur Porsuk Çayı üzerinde tekne turuna katılmaya, yemyeşil parklarını dolaşmaya davetlisiniz.

Kapadokya

Kapadokya

Tur Programı

Doğa harikası peri bacaları üzerinde uçan rengarenk sıcak hava balonları... Karşınızda dünyanın belki de en ünlü manzarası! Burası Asurlulardan Hititlere, Roma'dan Selçuklu'ya kadar dünyanın en önemli medeniyetlerinin buluşma noktası.

Yedigöller

Yedigöller

Tur Programı

Bolu'nun zengin ormanları arasına saklanmış gölleri tek kelimeyle büyüleyici. Yedigöller'in sunduğu manzaralar fotoğrafçıların gözdesi. Mutlaka keşfetmeniz gereken Yedigöller her mevsimde başka güzel.

Doğu Ekspresi

Doğu Ekspresi

Tur Programı

Anadolu'nun güzelliklerini nostaljik bir tren yolculuğuyla keşfetmek gibisi var mı? Doğu Ekspresi demek heybetli dağların arasında giderken samimi kasabaları görmek, tarihi köprülerin üstünden geçerek Kars'a ulaşmak demek.

GAP

GAP

Tur Programı

Güneydoğu Anadolu'nun otantik atmosferini hissetmek büyük bir zenginlik. Tarihi evler, camiler ve medreseler sizi konuk etmeyi bekliyor. Bu keyifli yolculuğa muhteşem yöresel lezzetler eşlik ediyor.

Salda

Salda

Tur Programı

Salda Gölü, turkuaz suları ve beyaz kumsallarıyla bütün gözleri üzerine çekiyor. Ferah orman havası eşliğinde yenilenirken etkileyici fotoğraflar çekeceksiniz. Gölün güzelliği hakkında duyduklarınızın abartı olmadığını fark edeceksiniz.

Abant

Abant

Tur Programı

Bolu'nun insanı huzura çağıran ilçesi Abant alabildiğine dinlendirici. Yeşillerle mavilerin arasında düşlerinizdeki atmosferi bulmaya, Abant Gölü'nün sakinliğine sonuna kadar kapılmaya hazırlanın.